Děti přijímáme kdykoliv v průběhu roku na dotaz, dle volné kapacity.

Vaše dítě můžete dát bez problému k nám již ve 2 letech, pleny a dudlíky nevadí.

Všichni rodiče chtějí pro své děti to nejlepší, malý kolektiv je ideálním řešením. Pokud budeme mít volnou kapacitu, rádi Vás přivítáme v našem kolektivu. O přijetí vždy rozhoduje ředitelka na základě vyzrálosti dítěte a dohody s rodiči.

Proč je školička pro dítě již od dvou let dobrá:

• Může si hrát se svými vrstevníky a učit se od starších.
  • Dítě se poprvé setká s jinou autoritou, než jsou rodiče. Naučí se s ní komunikovat a zažít jiná pravidla, což je důležité pro budoucí adaptaci ve škole.
  • Dítě vstupuje do procesu socializace s dalšími dětmi a to hned do tak velkého kolektivu jako ve školce, kde je jeden pedagog na 20 a více dětí. V naší školičce má jedna paní učitelka maximálně
    6 dětí
    a může se tedy každému z nich lépe věnovat, což je v nižším věku dítěte velmi žádoucí, jelikož děti potřebují hodně lásky a pozornosti. Věnují se rozvoji řeči a logopedickým vadám, které mohou včas odhalit.
  • Paní učitelky nejsou tak v malé kolektivu přetížené, mají k dětem laskavý a partnerský přístup.
  • Denně rodiče informujeme, jak se dítě cítí a jak probíhá adaptace dítěte. Dle dohody posíláme fotky z průběhu dne a týdně dáváme informace do uzavřené facebookové skupiny. Adaptace dítěte vždy probíhá dle požadavků dítěte a potřeb rodičů.
  • Aktivity během pobytu dětí jsou zaměřeny na rozvoj osobnosti dítěte, fyzický a psychický vývoj. Hlavní však je zajištění potřeb dětí tak, aby byly šťastné a rodiče mohli v klidu pracovat.

Domluvte si termín s paní ředitelkou na mobilním čísle +420 737 172 912 nebo 777 062 342*

*Pokud se hned nedovoláte, pište prosím sms zprávu. Paní ředitelka Vás bude kontaktovat co nejdříve, jakmile to bude možné. Děkujeme a těšíme se na setkání s vámi a dětmi.