Reference rodičů

Jana Kyjonková, 31. března 2023. Skvělá školka, příjemné učitelky, které se úžasně věnují dětem. Jsme moc spokojeni a rádi, že tam syn chodí. Miniškolka Animáček - dětská skupina: Velice děkuje za krásné hodnocení, jsme rádi, že jste u nás spokojeni. Zpětná vazba je pro nás moc důležitá :-).
Radek Kaňok 30. března 2023. Výborné, individuální přístup.
Lukáš Sedláček, 6. října 2021. Parádní školka, se vším naprosto spokojen
Pavla Guřanová, 12. srpna 2021. Skvělá školka s rodinným přístupem k dětem i rodičům :-) Dcerka je maximalně spokojená.
Markéta Kellerová, 6. října 2018. Super školička s opravdu individuálním přístupem. Paní učitelky milé a ochotné, na všem je možno se domluvit. Děti chodí ven, syn se do školky opravdu těší. Co víc si přát, moc tuto školičku doporučuji :-)

Lenka T.

"Skvělá školička s individuálním přīstupem k dětem. Pohodová domácí atmosféra, děti chodí často ven. Přívětivé, vstřícné, ochotné paní učitelky, kterým moc děkuji za péči a chválím. Syn (2,5 roků) si velice rychle zvykl na nové prostředí a tety, ve školce je moc rád a vždy se těší :-). Za dětskou skupinu jsou s malým početem dětí jsem moc ráda.  Doporučuji všem rodičům!"

Zuzana B.

„Pro mně je nejdůležitější, aby naše syn navštěvoval malý kolektiv dětí s individuální péčí. Jako manažerka jsem hodně v práci zaněprázdněná a tak jsem ráda, že je o mé dítě dobře postaráno.  Malý kolektiv dětí a rodinná atmosféra mi naprostor vyhovuje, syn je šťasný a já také, v klidu se mohu věnovat své práci. Kdykoliv mohu paní učitelce napsat, ona mi pošle foto a info, jak se mu daří. Což bych ve velké školce nikdy neměla. Z celého srdce děkuij.

Eva D.

„Podnikám a někdy mám jednání mimo Ostravu. Každá minuta je pro mne dobrá, když se náhodou zpozdím, vždy se domluvíme, že na mně počkají. Flexibilita, skvělý přístup a výborná komunikace.  Dcera je naprosto spokojená a když zůstane ve školičce sama, tak se rozhodně nenudí a nechce se ji ani domů. Díky za to.“

Dana P.

„Jsem lékařka a moje práce je velmi náročná na čas, proto potřebuji, aby o malou bylo dobře postaráno.  Jde vidět, že paní učitelky vše dělají s láskou. Malá je spokojená, do školičky se vždy moc těší. Laskavý přístup paní učitelek, jejich trpělivost, mají můj velký obdiv !

Hledáte školičku s laskavým a individuálním přístupem k vašim dětem?

Rádi se s vámi setkáme.

Jen vy se rozhodujete, kde bude vaše dítě šťastné v době, kdy nemůžete být s ním !