Řekli o Animáčovi

Lenka T.

"Skvělá školička s individuálním přīstupem k dětem. Pohodová domácí atmosféra, děti chodí často ven. Přívětivé, vstřícné, ochotné paní učitelky, kterým moc děkuji za péči a chválím. Syn (26m) si velice rychle zvykl na nové prostředí a tety, ve školce je moc rád a vždy se těší :-).  Doporučuji všem rodičům!"

Hana Š.

„Pro mně je nejdůležitější, aby naše dcerka navštěvovala malý kolektiv dětí s individuální péčí. Jako manžerka většinou moc nestíhá a tak jsem ráda, že je o mé dítě dobře postaráno.  Malý kolektiv max. 12 dětí a rodinná atmosféra mi naprostor vyhovuje"

Markéta K.

„Podnikám a tak jsem hodně na cestách, někdy mám jednání mimo Ostravu a vyjíždím z domu dost brzo. Každá minuta je pro mne dobrá, proto oceňuji možnost odvozu syna do školky, kterou sami zajišťují. A když se náhodou zpozdím, vždy se domluvíme, že na mně počkají . Flexibilita mi vyhovuje. Díky za to.“

Lucie K.

„Jsem personalistka a moje práce je velmi náročná na čas, proto potřebuji, aby o malou bylo dobře postaráno. Byly jsem se zatím jen podívat na novou školičku a byla jsem překvapená, jak se ji tam líbilo.  Vůbec si mne nevšímala a nechtělo se ji domů.  Doufám, že ji to vydrží, až tam začne chodit pravidelně."

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.