O vaše děti se postará náš tým

Šárka Pláteníková

zakladatelka DS, ředitelka a pečovatelka o děti

Aktivní práce s dětmi a dospělými 21 let.

6 let předseda školské rady na ZŠ pro 600 děti.

Zájmy - děti, alternativní prvky ve výchově a vzdělávání, mentoring, psychologie, kreativní tvoření, ruční práce, péče o rodinu a zvířta; sport lyže, běžky, brusle, plavání, kolo; cestování, cvičení, jóga, tanec, hudba, četba, kultura, turistika, příroda, bylinky.

Mgr. Marie Kutějová

mentroka a pedagožka 1. stupeň ZŠ

Aktivní rozvoj a vzdělávání děti, obecná škola a další alternativní metody práce s dětmi zkušenosti 35 let.

Zájmy -  děti,  rodina, vaření, ruční práce, dramatická výchova, tanec, zpěv, hudba, četba, kultura, zahrádka a příroda, péče o zvířata, organizace společenských akcí, členka kulturní komise  a vedení klubu seniorů.

Kateřina Matušková

zástupce ředitelky a pečotvatelka o děti

Práce s dětmi více jak 15 let.

Zájmy -  výtvarné tvoření a péče o děti předškolního věku,  jejich výchova, péče o rodinu, psychologie,  výtvarné práce a umění, ruční práce, móda, četba, vaření, cestování, příroda,  turistika, kolo, cvičení, jóga, sport, hudba, tanec, kultura, zvířata.

MgA. Petra Pláteníková

Filmová animátorka, ilustrátorka a grafička.

Pečovatelka a lektorka výtvarného kroužku

Zájmy - práce s dětmi, grafika, kresba a ilustrace,  animace pohádek pro pořad Ty Brďo, výroba karnevalových masek a triček, malování na obličej,  dějiny umění, film, sport lyže, běžky, kolo; turistika, zvířata, příroda, jóga, cvičení, tanec a hudba, historická auta, hry aj.