O vaše děti pečuje náš tým

Šárka Pláteníková

ředitelka a chůva v DS,

práce s dětmi 21 let

Miluji děti, jsou pro mne velkou inspirací. Obdivuji jejich hravost, přímočarost, bezstarostnost a bezelstnost. Baví mne podílet se na rozvoji psychomotoriky, pomáhát jim tvořit vyrovnanou osobnost, která má radost z pohybu, dokáže jednat samostatně, uvědoměle a cílevědomě, ale také vstřícně a ohleduplně, a to při zachování své jedinečnosti.

Baví mne psychologie dítěte a osobnosti obecně, hlavně sledování trendů v péči a vzdělávání,  zdokonalování se v různých sférách života. Mám za sebou nespočet různých školení - komunikace,  psychologie, řízení lidí, práce s dětmi a dětskou duší.

Moje zájmy - rodina, zvířata, hudba všech žánrů a tanec,  jóga, pilátes, kalanetika,. V zimě mám ráda běžky a lyže, v létě cestování, turistika, kolo a plavání. Zajímá mne psychosomatika a alternativní medicína. Miluji jízdu autem a řízení, poznávát nová místa, jídlo a lidi. Zajímá mne kulturní i společenské dění, módní trendy a psychohygiena. Relaxuji na horách, u moře a v přírodě.

Kateřina Matušková

zástupce ředitelky a chůva v DS,

práce s dětmi 12 let

Péče o děti je mojí velkou láskou,  baví mě tvoření a práce s nimi, být jim nápomocná v jejich růstu, respektovat jeijch osobnost, rozvíjet jejich kreativitu a tvoření, sledovat jejich indiviualitu rozvíjet jejich osobnost, učit pravidlům, samostatnosti, společné hře a pečovat o ně srdcem.

Moje zájmy - tvoření, výtvarné umění, psychologie  práce na sobě,  práce s přírodními materiály, kresba, malba, ruční práce a obecně veškeré tvoření, mám za sebou řadu seminářů, webinářů,  pravidelně se vzdělávám v oblasti psychologie a  zkušenosti mám jako asistenkta v MŠ  i s dětmi se specifickými potřebami.

Ráda pečuji o rodinu,  baví mne cestování, hory, příroda a turistika, sporty - vodní sporty padelboard, četba,  hudba, tanec, kultura - divadlo, film, četba, vaření, fotografování,  nové trendy v interiéru, módě,  líčení a vše co je spojené s krásou duše.

Mariana Chnúriková

asistentka pedagoga  v DS,

práce s dětmi 10 let

Práce s dětmi mě baví a naplňuje, ráda rozvíjím jejich potenciál a všestrannost, vedu děti k samostatnosti, respektuji jejich zájmy a směřování, preferuji individuální přistup, kamarádství, děti se snažím socializovat, všestranně vzdělávat a pečovat o ně s láskou.

Moje zájmy -   vzdělávání a seberozvoj,  psychologie  a pedagogika, mám za sebou mnoho seminářů i webinářů, z oblasti pedagogiky a psychologie, mám  dlouholetou praxi v různých typech škol - speciální, základní i mateřská škola a práci s dětmi z různých sociálních poměrů, o děti pečuji jako o vlastní.

Mám ráda četbu všech žánrů, citáty, kulturu všeho druhu, ráda chodím na procházky, poznávám okolí a architekturu,  přírodu, turistika a objevování nových míst, kreativní tvoření, vzdělávání děti, módu, cvičení a péči o rodinu.

Bc. Petra Kladivová,

externí pedagog v DS,  studentka pychologie,

práce dětmi 5 let

Práce s dětmi je pro mě v první řadě velkým dobrodružstvím. Pracovat s dětmi je totiž výzva, kterou s radostí přijímám. Nejkrásnější na tomto povolání je skutečnost, že nejen já učím děti, ale především ony mě. Jejich pohled na svět, hravost a fantazie mě inspirují každý den.

Jako učitelka se vždy snažím přistupovat k dětem individuálně, s respektem a empatií. Každé dítě je jedinečné a má své potřeby, sny a nadání. Snažím se porozumět jejich myšlením a emocím, abych mohla vytvořit pro ně bezpečné a příjemné prostředí.

K mým zájmům patří především vývojová a pedagogická psychologie, kterou si prohlubuju především díky studiu jednooborové psychologie na VŠ. Mám zkušenosti s vedením dětí předškolního a mladšího školního věku jako vedoucí na příměstských táborech.

Velmi ráda tvořím, maluji, zpívám, tancuji a hraji na klavír. Ráda pobývám v přírodě, ať už se jen procházím, bruslím nebo chodím po horách. Mou zálibou je také čtení populárně naučné literatury, beletrie či dětských knížek. Celkově se ráda učím novým věcem.