Naše tety nebo babičky

Šárka Pláteníková

práce s dětmi 21 let

Miluji děti, jsou pro mne velkou inspirací. Obdivuji jejich hravost, přímočarost, bezstarostnost a bezelstnost. Mám laskavý a respektujicí přístup k dětem s pravidly.

Baví mne psychologie dítěte a osobnosti obecně, hlavně sledování trendů v péči a vzdělávání. Zkušenosti mám  ředitelka DS a chůva v DS, kterou jsem vedla 7 let. Nyní se věnuji rozvoji spolku jako předseda a hlídání dětí v domácnostech. Velda jsem také sdružní rodičů při ZŠ Buršova v Praze, kde jsem žila 17 leta a 6 let, kde jsem spolpuracovala s rodiči a školou na různých aktivitách.

Moje zájmy - rodina, zvířata, hudba všech žánrů a tanec,  jóga, pilátes, kalanetika,. V zimě mám ráda běžky a lyže, v létě cestování, turistika, kolo a plavání. Zajímá mne psychosomatika a alternativní medicína. Miluji jízdu autem a řízení, poznávát nová místa, jídlo a lidi. Zajímá mne kulturní i společenské dění, módní trendy a psychohygiena. Relaxuji na horách, u moře a v přírodě.

Kateřina Matušková

práce s dětmi 15 let

Péče o děti je mojí velkou láskou,  baví mě tvoření a práce s nimi, být jim nápomocná v jejich růstu, respektovat jeijch osobnost, rozvíjet jejich kreativitu a tvoření, sledovat jejich indiviualitu rozvíjet jejich osobnost, učit pravidlům, samostatnosti, společné hře a pečovat o ně srdcem.

Moje zájmy - tvoření, výtvarné umění, psychologie  práce na sobě,  práce s přírodními materiály, kresba, malba, ruční práce a obecně veškeré tvoření, mám za sebou řadu seminářů, webinářů,  pravidelně se vzdělávám v oblasti psychologie a  zkušenosti mám jako asistenkta v MŠ  i s dětmi se specifickými potřebami.

Ráda pečuji o rodinu,  baví mne cestování, hory, příroda a turistika, sporty - vodní sporty padelboard, četba,  hudba, tanec, kultura - divadlo, film, četba, vaření, fotografování,  nové trendy v interiéru, módě,  líčení a vše co je spojené s krásou duše.